Nasz profil

Czwartek 28.03.2024

Witamy w EduPage!

KLAUZULA INFORMACYJNA - PRZESŁANKI PRAWA
Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych
i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), publ. Dz. Urz. UE L Nr 119, s. 1 informujemy, iż:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika
w Słobitach – dyrektor szkoły (Słobity 3, 14 -405 Wilczęta, telefon kontaktowy: 55 248 71 93).
W sprawach z zakresu ochrony danych osobowych mogą Państwo kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: spslobity@cso.pl.
Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji obowiązków prawnych ciążących
na Administratorze.
Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji ww. celu z uwzględnieniem okresów przechowywania określonych w przepisach odrębnych,w tym przepisów archiwalnych.
Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. c) ww. Rozporządzenia.
Odbiorcami Pani/Pana danych będą podmioty, które na podstawie zawartych umów przetwarzają dane osobowe w imieniu Administratora.
Osoba, której dane dotyczą ma prawo do:
- dostępu do treści swoich danych oraz możliwości ich poprawiania, sprostowania, ograniczenia przetwarzania, a także - w przypadkach przewidzianych prawem - prawo do usunięcia danych i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych.
- wniesienia skargi do organu nadzorczego w przypadku gdy przetwarzanie danych odbywa się
z naruszeniem przepisów powyższego rozporządzenia tj. Prezesa Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
Ponadto informujemy, iż w związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych nie podlega Pan/Pani decyzjom, które opierają się wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu,w tym profilowaniu, o czym stanowi art. 22 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.

•

Informujemy, że pakiet obowiązujący w edukacji przedszkolnej  w roku szkolnym 2017/2018 to -

Kolorowy start dla 5- i 6-latków (oprawa różowa). Wydawnictwo MAC.

• 12 czerwca 2017 roku w naszej szkole odbył się

Powiatowy Konkurs Wiedzy Ogólnej Klas III -

OMNIBUS.

15 uczniów z 5 szkół podstawowych - SP Błudowo, SP nr 3 z Braniewa, SP Chruściel, SP Tolkmicko,

SP Słobity- zmagało się z testem z języka angielskiego i testem wiedzy ogólnej.

Zwycięzcą został Mikołaj Andrearczyk ze SP nr 3 w Braniewie

II miejsce zajął Jakub Klein z SP nr 3 w Braniewie

III miejsce zajęła Małgorzata Karpińska z SP w Słobitach.

Gratulujemy!!!!

•           Od kwietnia 2017 roku w naszej szkole realizowany jest projekt ,,Tajemnice skryte w skale" współfinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie. Koordynatorkami projektu są pani Monika Stasiak i pani Ewa Baniel.

PROJEKT „Tajemnice skryte w skale" ma na celu zainteresowanie dzieci przyrodą nieożywioną. Mogą one odbyć wycieczkę w „czasie geologicznym”, podczas której będą miały okazję zaobserwować zmieniające się oblicze naszej planety. Dzięki realizacji tego projektu uczniowie będą mogli poznać skały i skamieniałości. Głazy zaczną być postrzegane nie jako zwykłe kamienie, ale składniki przyrody, w których zapisana jest przeszłość Ziemi. Lapidarium geologiczne pozwoli na rozwijanie pasji poszukiwania, odkrywania i kolekcjonowania.

• Zdrowych, pogodnych, pełnych nadzei i wiary Świąt Wielaknocnych.

Błogosławieństw od Zmartywchwstałego na każdy dzień.

Uczniowie i pracownicy SP Slobity

• 04.04.2017

4 kwietnia 2017 roku o godzinie 15.00

w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Słobitach

odbędzie się zebranie Rodziców.

Proszę o obecność.

Olga Karpińska

• 20, 21 i 22 marca odbędą się rekolekcje wilekopostne.

20 marca idziemy na Mszę Świętą o godzinie 10.00, a 22 marca o godzinie 9.30.

21 marca ksiądz rekolekcjonista spotka się z dziećmi w szkole o godzinie 9.00.

Prosimy o odpowiedni ubiór dzieci.

• 20 marca o godzinie 15.10 odbędzie sie zebranie Rady Rodziców.

Wszystkich przedstrawicieli trójek klasowych serdecznie zapraszamy.

• Uczniowie, którzy uzyskali oceny celujace i bardzo dobre w I półroczu roku szkolnego 2016/2017:

klasa I:  Wiktoria Pawłowska - ocena celująca
                   Liliana Butkiewicz, Małgorzata Gronda, Daniel Ochocki, Mikołaj Szeluga - ocena bardzo dobra

klasa II: Julia Czerwieniak i Jan Karpiński - ocena celująca
                   Nadia Chmielewska, Anna Mierzwicka - ocena bardzo dobra

klasa III: Maria Kalwarska, Małgorzata Karpińska, Oliwia Skubij - ocena celująca
                     Fabian Leszcz, Emilia Łuczko, Jonatan Szeluga - ocena bardzo dobra

• Ferie zimowe:

23 stycznia wyjazd  na basen do Elbląga. Opiekunowie:p. Małgorzata Sośnicka, p. Ewa Baniel, p. Izabela Puzio, p. Paweł Wołczecki. Wyjazd z Wilcząt o godzinie 9.10.

24 stycznia wyjazd do Multikina do Elbląga na film animowany "Sing". Wyjazd z Wilcząt 8.05. Opiekunowie p. Weronika Ozga - Zajło, p. Magdalena Szczepanik, p. Kinga Kazimierczuk, p. Monika Stasiak, p. Izabela Puzio.

25 stycznia wyjazd na lodowisko do Elbląga na Festyn lodowy. Wyjazd około godziny 10.20 z Wilcząt. Opiekunowie: p. Małgorzata Sośnicka, p. Ewa Baniel, p. Izabela Puzio, p. Paweł Wołczecki.

• Ze względu na nieobecność nauczycieli (zwolnienia lekarskie) zajęcia w piątek, 20 stycznia 2017 roku, są do godziny 12.15.

Tego dnia o godzinie 17.00 odbędzie się również zabawa choinkowa. Zapraszamy wszystkich rodziców z dziećmi.

Gra DJ Dyzio, będą zabawy i konkursy dla dzieci oraz dorosłych.

Rozkład jazdy autobusów: Wilczęta kolonia - 16.25; Wilczęta - 16.30; Karwiny - 16.40;

Dębień - 16.45; Słobity Majątek - 16.50; Góry - 16.30; Stacja Słobity - 16.45; Słobity Hotel - 16.50.

Zabawa przewidywana jest do godziny 19.30.